Klima Montaj ve Klima Servisleri

Rüzgâr Klima Servisi, Anadolu Yakasındaki müşterilerine, yeni nesil montaj ekipmanlarıyla, orijinal yedek parça kullanımı ve bir yıllık servis garantisiyle profesyonel servisler üreten deneyimli bir firmadır.  Mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle profesyonel Klima Servisi olarak Klima montaj hizmetleri üretmektedir.

Yaşamımızın önemli ihtiyaçları karşılayan yeni nesil teknoloji ürünleri, inanılmaz bir gelişimle hayatımızın her alanında yer alıyor. Gerek işletmeler, hastaneler, merkezi sistemle yönetilen siteler ve daha bir çok alanda, soğutma ve ısıtma sistemlerinde, minimum enerjiyle maksimum verimlik almak için üreticiler yoğun çalışma yürütüyor.

İnsan yaşamında yüksek konfor beklentisini düşük enerji tüketimleriyle karşılama çabaları, beraberinde, kullanılacak ürünlerde memnuniyet skorlarının arttırılmaya çalışılmasında, profesyonel servislere duyulan ihtiyacı arttırmıştır.

Sektörün büyümesiyle birlikte ürün çeşitliliğinin artmasına yol açmıştır. Kullanıcı tarafından doğru ürünün seçilememesi, beklediği konforu yakalayamamasına bağlı olarak memnuniyetsizlikler doğurmuştur. Ürün ne kadar kaliteli olursa olsun, yeni teknolojinin yeni nesil ürünü olarak tasarlansa da, her ürünün maksimum verimliliği için, uzman teknik servis ihtiyacı doğar.

Yetkili Klima servis elemanlarının ücretsiz keşifleriyle, mekana uygun standartlarda ürün seçim önerileri, hem daha ekonomik hem daha konforlu bir ortam sağlayacaktır.

Uzun yıllara dayanan profesyonel klima servisimizle beklentilerinizi maksimum karşılayacak çözümler sunuyoruz.